Co takiego jest w olejku arganowym, że stał się światowej sławy kosmetykiem, najlepszym na włosy, skórę czy paznokcie? Płynne złoto z Maroka jest w istocie fenomenem, a badania nieustannie prowadzone nad arganowym olejem pozwalają twierdzić, że rzeczywiście jest on niezwykły. To ponad 100 ważnych substancji, a wszystkie wpływają korzystnie na urodę, zdrowie i blask włosów. Poznaj olejek arganowy Nanoil – najlepszej jakości, organiczny, tłoczony na zimno kosmetyk, który rzuci nowe światło na profesjonalną pielęgnację włosów.

Olejek aragnowy Nanoil – wyjątkowy kosmetyk do włosów

Olejek arganowy jest przede wszystkim źródłem ważnych dla włosów, nienasyconych kwasów tłuszczowych (około 80%). Zawiera kwas linolowy z grupy omega-6 i oleinowy z grupy omega-9. Ich idealne proporcje czynią z niego kosmetyk dla każdego rodzaju włosów. Olejek arganowy Nanoil zawiera też duże stężenie “witaminy młodości”, czyli istotnej w pielęgnacji włosów witaminy E. Dzięki niemu Twoje włosy otrzymają też karoteny, skwalen (równoważy sebum i zwalcza suchość), fitosterole i flawonoidy (odmładzają, wymiatają wolne rodniki, chronią przed stresem oksydacyjnym), oraz naturalny filtr UV.

Olejek arganowy na włosy – działanie

Chroni włosy przed spadkiem poziomu melaniny.
Podkreśla kolor włosów, w tym również farbowanych.
Hamuje wypadanie włosów.
Pobudza cebulki do odnowy.
Nawilża i zapobiega utracie wody.
Poprawia elastyczność włosów.
Odżywia, wzmacnia włosy, poprawia ich wygląd i strukturę.
Przywraca naturalny blask i przyspiesza wzrost włosów.
Chroni włosy przed wysoką temperaturą suszarki i prostownicy.

Olejowanie włosów, czyli jak stosować olejek arganowy Nanoil?

Olejek arganowy Nanoil jest specjalistyczną kuracją do olejowania każdego rodzaju włosów. Nadkładaj go na suche włosy przed myciem, lub wilgotne włosy po umyciu. Masuj skórę głowy i rozprowadź na całej długości. Odczekaj około 30 minut, po czym zmyj olejek z włosów szamponem. Już pierwsze olejowanie całkowicie odmieni oblicze Twoich włosów.

Olejek arganowy Nanoil – efekty

Mocne, zdrowe i lśniące włosy, czysta skóra głowa i cebulki, które pracują bez zarzutu, “produkując” zdrowe mocne włosy – to efekty, na jakie czekałaś. Oleje arganowy to jednak dużo więcej, ponieważ dzięki niemu Twoje włosy zyskują maksymalną ochronę przed mechanicznymi urazami, a także toksynami, zanieczyszczeniami i promieniowaniem UV. Stają się odporniejsze pod szorstką strukturą czapki, wytrzymują suche powietrze grzejników.

Opinie o olejku arganowym

Opinie są jednoznaczne i świadczą o skuteczności olejku arganowego; to dlatego Nanoil jest polecany i zbiera bardzo dobre opinie w sieci. Miliony kobiet zaufało mocy płynnego złota z Maroka – dołacz do nich i sięgnij po najlepszej jakości olejek arganowy Nanoil. Wzmocnij i upiększ włosy, naturalnie! Spraw, że będziesz z nich dumna. Nanoil to zachwycające włosy, spływające lśniącą kaskadą na ramiona.

Olejek arganowy Nanoil – wszechstronny i najlepszy kosmetyk naturalny

Olejek arganowy Nanoil służy nie tylko do włosów – wypróbuj jego doskonałe działanie odmładzające na twarz, ciało, zregeneruj paznokcie! Wejdź na https://nanoil.pl/olej-arganowy i dowiedz się, jakie skrywa sekrety płynne złoto z Maroka, w pełni organiczne i certyfikowane.