Chyba tylko dziewczyny mają z tym problem. Mają za małe walizki lub za dużo rzeczy chcą zabrać na wakacje. Na szczęście marka BaByliss znalazła niezły sposób, aby wszystkie urodowe gadżety, kosmetyki i ubrania mogły jechać z nami na urlop w ciepłe kraje. O czym mowa? Chodzi tu o mini falownicę, gadżet w sam raz dla każdej kobiety.

falownica.jpgDzięki pomysłowości marki BaByliss również na wakacjach możesz zachwycać piękną fryzurą. Mini falownica, która zmieści się do każdej torby podróżnej, da ci możliwość wyczarowania fal, loków i wielu innych ślicznych uczesań. Gadżet pomoże stworzyć ci wymarzony look, pasujący na każdą okazję. A do tego dochodzą komfort użytkowania i całkowite bezpieczeństwo stosowania. Co ciekawe, marka BaByliss ma w swojej ofercie inne akcesoria fryzjerskie w wersji mini. A są to: prostownice, suszarki i lokówki.

Mini falownica BaByliss posiada płytki ceramiczne, które ułatwiają modelowania fryzury. Górne płytki mają kształt walca, co pomaga w uzyskaniu pożądanego kształtu fal. Urządzenie w bardzo krótkim czasie nagrzewa się do temperatury 200°C. Wielkość falownicy to 18 cm, a zakres napięcia wynosi od 100 do 240 V. Urządzenie ma wbudowany włącznik on/off i tryb kontroli pracy. Okres gwarancyjny trwa 2 lata.

Jak prawidłowo używać mini falownicy BaByliss? Aby uzyskać ładniejszy efekt, głowę dokładnie umyj i wysusz. Na włosy nałóż niewielką ilość termoochronnego kosmetyku. Dzięki niemu ochronisz włosy przed wysuszeniem i uszkodzeniem, a wysoka temperatura w żaden sposób im nie zaszkodzi. Następnie wydziel pojedyncze pasemka o grubości zbliżonej do rozmiarów fal, które chcesz uzyskać. Pasemka wkładaj kolejno między płytki falownicy. Urządzenie przesuwaj, zaczynając od nasady lub środka pasma. Na koniec zabiegu włosy delikatnie przeczesz palcami i spryskaj lakierem do włosów. Twoja nowa fryzura jest już gotowa!