miss-dior.jpgPachnące włosy? Czemu nie! Jeżeli lubisz, gdy wokół ciebie unosi się przyjemny aromat owoców lub kwiatów, to mgiełka do włosów Miss Dior sprawdzi się idealnie. Wystarczy, że spryskasz pasemka, a przyjemny zapach kosmetyku będzie ci towarzyszył aż do wieczora.

Mgiełka do włosów Miss Dior nawiązuje do legendarnych już perfum tego producenta. Podobny jest i design flakoniku, i aromaty zawarte w produkcie. Mgiełka zamknięta jest w szklanej buteleczce z atomizerem. A jakie nuty zapachowe wyczujemy w kosmetyku marki Dior? Są tu między innymi: olejek z kwiatu gorzkiej pomarańczy, róża turecka i bułgarska, paczula indonezyjska. Kwiaty dobrano tak, aby ich aromat jak najdłużej utrzymywał się na naszych włosach, zapewniał świeżość i lekkość oraz pobudzał nasze zmysły.

Czy zastanawiałaś się kiedykolwiek, dlaczego produkuje się coraz więcej mgiełek lub perfum do włosów? To bardzo proste. Otóż zapach najdłużej utrzymuje się właśnie na włosach. Poza tym, takie kosmetyki mają lekką formułę i nie obciążają pasemek. A do tego pielęgnują włosy: sprawiają, że te stają się pełne blasku, są nawilżone i piękne. I tym tropem poszła marka Dior. Wszystkie włosomaniaczki na pewno cieszą się, że mogą wypróbować mgiełkę Miss Dior. Czy jesteś jedną z nich?

Jakie właściwości ma mgiełka do włosów Miss Dior? Oprócz pielęgnacji produkt spełnia i inne zadania. Czy wiedziałaś, że potrafi zneutralizować nieprzyjemne zapachy dymu papierosowego? Jeżeli jesteś nałogową palaczką lub przebywasz w zadymionych pomieszczaniach (a pamiętaj, że to bardzo niedobrze), spryskaj włosy mgiełką, by znów poczuć się świeżo i móc cieszyć się przyjemnymi aromatami kwiatów. Kosmetyk przeznaczony jest do pielęgnacji każdego rodzaju włosów. Aplikuje się go zarówno na włosy suche, jak i mokre. Równie dobrze mgiełkę można nanieść przed rozczesywaniem, olejowaniem włosów lub na noc, aby pasemka pięknie pachniały, kiedy się obudzisz. Ale uwaga! Osoby, które mają włosy kręcone lub falowane, nie powinny używać mgiełek z zawartością alkoholu. Dlaczego? Produkt taki mógłby doprowadzić do przesuszenia lub rozdwajania się końcówek włosów.