Odrosty, siwe włosy i inne włosowe wpadki. Tego żadna kobieta mieć nie chce. Na całe szczęście są proste sposoby, które pomogą ci zakamuflować niedoskonałości. Wypróbuj spray na odrosty Magic Retouch marki Loreal Paris.

Magic-RetouchFarbowanie włosów nie udało się, odrosty stają się nie do zniesienia, pierwsze siwe włosy pojawiły się na twojej głowie? Marka Loreal Paris znalazła na to sposób. Właśnie w sklepach pojawił się nowy kosmetyk, Magic Retouch, spray na odrosty. W bardzo krótkim czasie pomoże zakryć te przykre niespodzianki oraz sprawić, że będziesz wyglądała pięknie i czuła się pewniej. Produkt dostępny jest w pięciu odcieniach, które dopasowują się do koloru naturalnych i farbowanych włosów. W drogeriach znajdziesz następujące barwy: blond, ciemny blond, brąz, ciemny brąz i czerń. Magic Retouch od Loreal Paris dokładnie pokrywa odrosty i siwe pasemka, daje naturalny efekt, nie pozostawia żadnych śladów.

Jak stosować spray do odrostów Magic Retouch marki Loreal Paris? Przed aplikacją wstrząśnij butelkę. Na suche i wymodelowane włosy rozpyl kosmetyk z odległości około 10 cm. Już po minucie zobaczysz pierwsze efekty. Kolor włosów stanie się jednolity, a odrosty i siwe włosy będą zakamuflowane. Takie rezultaty utrzymają się do pierwszego mycia głowy. Po aplikacji nie musisz rozczesywać włosów, tak jak robisz to podczas stosowania suchego szamponu. Jedno opakowanie wystarcza na 30 aplikacji. Jest tak małe, że zmieści się w torebce, a ty będziesz mogła poprawić fryzurę w każdej chwili.

Dlaczego spray Magic Touch od Loreal Paris jest lepszy od farb, szamponetek i innych kosmetyków koloryzujących? Do nakładania kosmetyku nie potrzebujesz rękawiczek i pędzelków. Nie musisz martwić się też, że produkt pobrudzi twoją skórę lub ubranie. Poza tym, spray nie zawiera amoniaku i innych wysuszających substancji. Jeżeli chcesz mieć piękną fryzurę, wypróbuj Magic Retouch od Loreal Paris.