Czy w 200-mililitrowej tubie da się zmieścić wystarczającą ilość składników aktywnych, które będzie opłacało się sprzedać za 20 zł, a ich działanie będzie naprawdę skuteczne? Bez problemu udowodniło to Laboratorium Pilomax przedstawiając dwie ekspresowe odżywki do włosów (zniszczonych i cienkich lub normalnych i grubych). Co można o nich powiedzieć?

laboratorium-pilomax.jpgWAX Express to dwa produkty, które od jakiegoś czasu królują na kosmetycznych blogach. Łączy je kilka elementów. Obie maski do włosów nie zawierają silikonów, parabenów i substancji, które mogą szkodzić włosom, a więc są całkowicie bezpieczne. Zamknięto je w klasycznych, białych tubach, które różnią się tylko kolorem przewodnim. Poza tym odżywki do włosów WAX Express charakteryzuje piękny zapach i przyjemna formuła.

Odżywka do włosów zniszczonych, normalnych i grubych

WAX Express do włosów normalnych i grubych to produkt, którego zadaniem jest przede wszystkim odżywienie, wygładzenie i nabłyszczenie włosów, a także poprawienie ich ogólnej kondycji. Odżywka do włosów z Laboratorium Pilomax ochrania włókno przed uszkodzeniami i rozdwajaniem. Sztywne dotychczas pasma zyskują miękkości, delikatności i dużo łatwiej się rozczesują. Wszystko to dzieje się za sprawą składu, a w nim: keratyny, skrzypu polnego, pantenolu i gliceryny.

Odżywka do włosów zniszczonych, cienkich i bez objętości

WAX Express do włosów cienkich i pozbawionych objętości przede wszystkim ma za zadanie nawilżyć i zregenerować włosy, a także załagodzić podrażnienia. Odżywka zdecydowanie ułatwia czesanie i zmniejsza problem rozdwajania włosów. Zniszczenia włosów zostają cofnięte, a formuła zapewnia ochronę przed szkodliwymi czynnikami. Włosy zyskują objętość dzięki pogrubieniu pasm i delikatnemu uniesieniu ich u nasady. Takie działanie maski do włosów jest efektem połączenia w Laboratoriach Pilomax dwóch składników: wyciąg z aloesu i ekstraktu z henny.

STOSOWANIE

Aplikacja odżywki do włosów cienkich nie wymaga spłukiwania i jest zdecydowanie prostsza, bo wystarczy spryskać nią wilgotne włosy od nasady po końce, przeczesać i pozostawić do wyschnięcia. Odżywka do włosów grubych wymaga nieco więcej czasu, bo wmasowuje się ją w skórę głowy i na całej długości mokrych włosów. Ta wersja wymaga spłukania po około 3 minutach, najlepiej pod ciepłą, a następnie letnią wodą.