W ciągu miesiąca włosy potrafią urosnąć nawet o dwa centymetry. To oznacza, że każdego miesiąca przybywa właśnie tyle odrostu. To dość poważny problem kobiet farbujących włosy. Z myślą o nich stworzono korektor do włosów TouchBack®. Brzmi dziwnie? Możliwe, ale to bardzo skuteczny i praktyczny produkt. Sprawdź kolejne akapity, żeby dowiedzieć się o nim więcej.

touchback-hair-marker.jpgJasne odrosty albo pojawiające się siwe włosy sa nieestetyczne. Za to nakładanie farby koloryzującej co 2-3 tygodnie jest niepraktyczne – niszczy włosy, jest kosztowne, wymaga systematyczności i zajmuje dużo czasu. Problem pojawia się także, gdy chcemy wrócić do naturalnego koloru. Przez pewien czas jesteśmy wtedy skazane na odrosty, które z miesiąca na miesiąc wyglądają gorzej. Czy na pewno to konieczność?

Amerykańska marka TouchBack oferuje rozwiązanie idealne dla siwych i odrastających włosów. Korektory do włosów TouchBack® Hair Marker to błyskawiczny sposób na pozbycie się problemu. Koniec z uciążliwym farbowaniem lub męczącym powrotem do wcześniejszego koloru włosów. Z pomocą korektora TouchBack szybko i skutecznie można zamaskować siwiznę i jaśniejsze odrosty. Innowacyjny korektor do włosów we flamastrze to produkt, dzięki któremu precyzyjnie nałożymy tymczasową farbę na włosy.

Formuła produktu znacząco różni się od tradycyjnych kosmetyków na odrosty. TouchBack® Hair Marker działa tymczasowo i nie oferuje długotrwałego rozwiązania problemu. Można porównać go do korektora do twarzy, który maskuje wyprysk jedynie do czasu umycia twarzy. Korektor do włosów działa tak samo. Bazując na zmywalnej farbie oferuje zamaskowanie problemu, który uwidacznia się ponownie zaraz po umyciu włosów.

Zmywalna farba zawiera proteiny białek pszenicznych. Korektor do włosów nie zawiera nadtlenku wodoru, amoniaku i innych substancji szkodliwych. Jest całkowicie bezpieczny i delikatny dla włosów i skóry. TouchBack® Hair Marker można kupić w ośmiu najpopularniejszych odcieniach (od czarnego po popielaty blond). Każdy dobierze kolor idealny dla siebie. Co ważne, korektor TouchBack® przeznaczono do wielokrotnego użytku (nie jak w przypadku farby do włosów), a pojedyncze opakowanie ma wystarczyć aż na 60 aplikacji.