Jak mieć gładkie i lśniące włosy? Nie, wcale nie musisz stosować drogich kosmetyków i nie musisz poddawać się kosztownym zabiegom fryzjerskim. Wystarczy, że użyjesz szczotki z funkcją jonizacji Braun Satin Hair 7 IONTEC BR750.

braun-satin-hair-7-iontec-br750.jpgSzczotka Braun Satin Hair 7 IONTEC BR750 praktycznie niczym nie różni się od zwykłej szczotki. Z jednym, małym wyjątkiem. Gadżet marki Braun ma przełącznik, który umożliwia włączenie funkcji jonizacji. Na czym polega ta opcja? Jonizacja to nic innego jak zjawisko powstawania dodatnich kationów lub ujemnych anionów. Te małe cząsteczki przenikają do wewnętrznych struktur włosów, zapobiegając tym samym puszeniu i elektryzowaniu się. Tym samym pasemka nabierają naturalnego blasku oraz stają się niezwykle gładkie i miękkie. Jednocześnie szczotkowanie i modelowanie jest o wiele łatwiejsze i przyjemniejsze. Jony wytwarzane przez szczotkę Braun Satin Hair 7 IONTEC BR750 transportują wilgoć znajdującą się w powietrzu do wnętrza pasemek, zapewniając im tym samym odpowiedni poziom nawilżenia.

Marka Braun zadbała także o to, by korzystanie ze szczotki Satin Hair 7 IONTEC BR750 było prawdziwą przyjemnością. O co chodzi? Gadżet ma odpinaną poduszeczkę, dzięki czemu o wiele łatwiej będzie ci ją wyczyścić. W ten sposób szczotka posłuży ci przez długie lata. Satin Hair 7 IONTEC BR750 została wyposażona w blokadę podróżniczą, która chroni dysze jonów przed uszkodzeniem. Do zestawu dołączono dwie baterie, które zasilają Braun Satin Hair 7 IONTEC BR750. Włosie szczotki nie ma ostrych krawędzi, dzięki czemu nie uszkadza struktury włosów oraz pomaga dokładnie wyszczotkować pasemka.

Szczotka Braun Satin Hair 7 IONTEC BR750 dostępna jest w dwóch kolorach: białym i czarnym. Przeznaczona jest do pielęgnacji zarówno włosów cienkich, jak i grubych. Marka Braun zadbała także o to, aby ten niezwykły gadżet z funkcją jonizacji można było zabrać w podróż. Dostępne są mini wersje szczotek. Te z pewnością zmieszczą się w każdej kobiecej torebce.