Czegoś takiego jeszcze nie było! Ten gadżet w ekspresowym tempie wysuszy twoje włosy, a do tego zapewni im ochronę przed wysoką temperaturą. O co chodzi? Mowa tu o superszybkiej suszarce, Dyson Supersonic. Każda włosomaniaczka chciałaby taką mieć.

dyson-supersonic.jpgSuszarka Supersonic nie przypomina klasycznego urządzenia, które każda z nas ma w domu. Otóż gadżet marki Dyson nie ma tradycyjnej obudowy silnika i tych części, które odpowiedzialne są za ogrzewanie powietrza. Silniczek umieszczono w rączce, dzięki czemu całe urządzenie jest lekkie i łatwe w obsłudze. Powietrze natomiast zasysane i ogrzewane jest wewnątrz designerskiej dyszy. Jego temperaturę 20 razy na sekundę mierzy specjalny mikroprocesor. Supersonic pracuje bardzo cicho w odróżnieniu od tradycyjnych gadżetów fryzjerskich. Suszarka wyposażona jest w funkcję kontroli temperatury, która zapewnia ochronę włosom i zabezpiecza przed uszkodzeniami. Ma także opcję jonizacji, czyli wytwarzania ujemnych ładunków elektrycznych, zapobiegających elektryzowaniu się włosów. W zestawie wraz z Supersonic znajdują się trzy końcówki pozwalające wymodelować dowolną fryzurę, nadać im gładkość i blask oraz futerał służący do przechowywania urządzenia.

Jak wysuszyć włosy Supersonic marki Dyson? Wilgotne pasemka rozczesz, a potem nałóż na nie niewielką ilość pianki. Jeżeli chcesz wymodelować włosy, na suszarkę załóż jedną z trzech końcówek. Urządzenie trzymaj w odległości 15 cm od głowy. Suszenie zajmie ci nie więcej niż 20 minut. Jeżeli włosom chcesz dodać blasku, zaaplikuj na nie olejek kosmetyczny lub jedwab w sprayu. Z suszarki Dyson Supersonic korzystają największe sławy fryzjerstwa, np. Jen Atkin, stylistka fryzur Khloe Kardashian, Jessica Alba, czy Katy Perry.

Suszarka Dyson Supersonic będzie pomocna zwłaszcza wtedy, gdy spieszysz się do pracy, a twoje włosy wymagają natychmiastowego mycia. Urządzenie jest tak lekkie, że swobodnie możesz chodzić z nim po pokoju, nie odczuwając żadnego ciężaru. Kabel ma długość prawie 3 metrów. Suszenie włosów Dyson Supersonic to prawdziwa przyjemność!