Firma Schwarzkopf jest znanym i cenionym producentem kosmetyków do włosów. Zaufało jej mnóstwo kobiet i mężczyzn na całym świecie. Co więcej, spółka nie spoczywa na laurach i idzie z duchem czasu- jasną jest zatem sprawą, że nie pozostaje w tyle za trendami i nowościami w kosmetyce. Jeśli jakiś produkt lub składnik jest na topie, możemy być pewni, że Schwarzkopf wyda swoją, dobrą jakościowo wersję produktu.

gliss-kur-olejek-do-wlosow.jpgObecnie do najbardziej topowych produktów firmy należą pielęgnacyjne olejki do włosów, oparte w znacznym stopniu na drogocennych olejach pozyskiwanych z roślin. Przedstawimy dziś godny polecenia produkt firmy Schwarzkopf – olejek do włosów farbowanych i z pasemkami należący do linii Gliss Kur.

Eliksir z olejkami pielęgnacyjnymi Ultimate Color został stworzony aby zadbać o włosy farbowane, wymagające szczególnej pielęgnacji i troski. Świetny zapach i przyjemna plastikowa buteleczka z przekręcaną pompką (zabezpieczy kosmetyk przed wylaniem lub niechcianym dozowaniem) czynią z niego produkt estetyczny wizualnie. Co z działaniem na włosy?
Wiadomo nie od dziś, ze włosy farbowane wymagają szczególnej troski. Zabieg koloryzacji osłabia je, wysusza, a z czasem, przy nieodpowiednim traktowaniu włosy dodatowo szarzeją i tracą swój piękny kolor. Farba blaknie, a włosy zaczynają się nieładnie puszyć. Trzeba zatem im pomóc odpowiednio je odżywiając i pielęgnując, aby długo móc cieszyć się ładnym kolorem i pozostawić je w dobrej kondycji.

Do tego celu świetnie sprawdzi się odżywka do włosów z olejkami pielęgnacyjnymi Gliss Kur „Ultimate Color”. Dlaczego?

Odżywka ma dosyć krótki, ale za to treściwy skład. 95% używych w niej składników to drogocenne olejki, m.in. olej słonecznikowy, olej sezamowy, olejek z oliwek, olej migdałowy, olejek makadamia, olejek arganowy, olej marula. To aż siedem olejków o spektakularnych właściwościach odmładzających, regenerujących, nawilżających, wygładzających, chroniących kolor, nabłyszczających.

Efekt? Eliksir z olejkami pielęgnacyjnymi Ultimate Color naprawdę zasługuje na miano „eliksiru”. Serum regeneruje i nadaje wyjątkowy blask włosom, odżywi pasemka i pięknie je podkreśli, wydobędzie na światło dzienne kolor włosów nie pozwoli mu wyblaknąć, a przy tym zawiera filtr UV chroniący przed brutalnym dla włosów działaniem promieni słonecznych.

PLUSY:

  • wygodna w użyciu butelka z pompką
  • piękny zapach
  • lekka formuła, dobrze się wchłania
  • przystępna cena
  • aż siedem drogocennych olejków
  • filtr UV
  • wyjątkowa skuteczność aż do 10 tygodni

MINUSY:

  • posiada w składzie alkohol, ale na szczęścia na niskim, ostatnim miejscu (jego ilośc w produkcie jest więc znikoma)