Long4Lashes to polecana jako jedna ze skuteczniejszych odżywka stymulująca wzrost rzęs. Korzystając ze swojej popularności oraz biorąc pod uwagę spore zainteresowanie swoimi produktami, marka postanowiła wypuścić pod szyldem Long4Lashes również zestaw kosmetyków do pielęgnacji włosów. Jak Long4Lashes sprawdza się na włosach?

long4lashes.jpgProblem wypadania włosów dotyka już niemal co czwartej osoby. Od 30-50% kobiet boryka się z osłabieniem i nadmierną utratą włosów. Long4Lashes to odpowiedź na potrzeby osób o osłabionych i łamliwych włosach z tendencją do wypadania. Zestaw opracowanych z najwyższą starannością kosmetyków zapewnia efekty długich, gęstych i mocnych włosów.

Co wchodzi w skład zestawu L4L do włosów?

  • serum stymulujące wzrost włosów Long4Lashes,
  • szampon wzmacniający przeciw wypadaniu włosów Long4Lashes,
  • odżywka wzmacniająca przeciwko wypadaniu włosów Long4Lashes.

Skoncentrowana formuła szamponu, odżywki i serum od marki Oceanic działa kompleksowo. Efekty mówią same za siebie. Zmniejszenie ilości wypadających włosów o 76%. Wzmocnienie włosów do 86%. Zmniejszenie łamliwości o tyle samo. Aż 86% bardziej lśniące włosy. Podrażnienia skóry głowy zredukowane w 86%. To nie jedyne rezultaty, jakie zauważono w trakcie niezależnych testów badawczych.

Szampon, odżywka i serum do włosów L4L – działanie

Long4Lashes serum to produkt, który intensywnie stymuluje wzrost włosów oraz zapobiega ich wypadaniu. Szampon do włosów Oceanic Long4Lashes hamuje wypadanie. Eliminuje problem nadmiernej utraty włosów bez względu na przyczynę problemu. Odżywka L4L zapewnia wzmocnienie, intensywną regenerację i nawilżenie osłabionych włosów.

To wszystko zasługa Tetraxidylumu, innowacyjnego kompleksu stężonych składników aktywnych. To one stymulują mikrokrążenie, odżywiają i rewitalizują pasma. Działanie Long4Lashes do włosów zaczyna się już od cebulek, które zostają wzmocnione i lepiej utwierdzone w skórze. Alantoina dodatkowo łagodzi podrażnienia i przynosi ukojenie wrażliwej skórze.