Wreszcie jest! Kosmetyk stworzony specjalnie dla osób zmagających się z siwymi włosami i odrostami. O czym mowa? Chodzi o spray maskujący Hair Touch Up od L’Oreal Professionnel. Kosmetyk błyskawicznie upora się z niedoskonałościami fryzury. Przekonaj się, jak działa ten niesamowity produkt.

Hair-Touch-Up.jpgSpray maskujący odrosty i siwe włosy Hair Touch Up marki L’Oreal Professionnel jest kosmetykiem bardzo małym i niezwykle poręcznym – pojemność produktu to 75 ml. Zmieści się do każdej damskiej torebki. Opakowanie ma precyzyjny aplikator, dzięki któremu w ciągu dnia odświeżymy kolor włosów. Taka chwilowa koloryzacja utrzymuje się tylko do pierwszego mycia głowy. Siwe włosy lub odrosty są niewidoczne, a nowo nałożony kolor – połyskujący i naturalny. Spray Hair Touch Up marki L’Oreal Professionnel zawiera kamuflujące pigmenty, które przedłużają trwałość koloru, a wizyta u fryzjera nie będzie konieczna. Produkt zaledwie w 10 sekund pokrywa włosy kolorem, zakrywając siwe pasemka i odrosty. Przed aplikacją wstrząśnij butelkę, a kosmetyk rozpyl na głowę z odległości około 15 centymetrów. Po krótkiej chwili rozczesz włosy i ułóż fryzurę. Spray maskujący Hair Touch Up marki L’Oreal Professionnel kupimy w czterech odcieniach: ciemny blond, jasny brąz, brąz i czerń. Niestety, większość kobiet nie będzie mogła dopasować odcienia produktu do koloru włosów lub koloru farby położonej na pasemka.

Jakie są inne sposoby na ukrycie siwych włosów lub odrostów? Wizyta w salonie fryzjerskim wcale nie jest ostatecznością. Na włosy możesz nałożyć hennę, która da natychmiastowy i naturalny efekt oraz ukryje odrosty lub siwe pasemka. Niezłe rezultaty przyniesie również mycie włosów ziołowymi płukankami. Jeżeli zdecydowałaś się użyć płukanki z olejkiem rycynowym, z kawy, czarnej herbaty, rozmarynu, kory dębu lub łupin orzecha włoskiego, musisz uzbroić się w cierpliwość. Pierwsze efekty zobaczysz dopiero po kilku aplikacjach. Równie dobrze możesz zastosować szamponetki, kredę do włosów lub farby ziołowe, w których stężenie amoniaku jest niskie. Hitem ostatniego sezonu jest nałożenie na odrosty… brokatu. Który sposób wybierzesz?