toni-amp-guy.jpgMarka Toni&Guy słynie z kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji włosów. Tym razem postanowiła sprezentować wszystkim włosomaniaczkom rozświetlający eliksir Radiating Tropical Elixir. Sprawdź, jak działa produkt i jakie składniki zawiera.

Niesamowite działanie eliksiru Radiating Tropical Elixir marki Toni&Guy opiera się na jego naturalnych składnikach. A są to cztery olejki: z nasion słonecznika, ze słodkich migdałów, z kokosa i marula. Wszystkie dbają o prawidłową kondycję włosów i skóry głowy, a do tego odżywiają i pielęgnują zniszczone pasemka. Jeżeli zależy ci na osiągnięciu zadowalających efektów, produkt musisz stosować systematycznie. Wtedy na pewno zauważysz różnicę w wyglądzie swoich włosów. Już po dwóch miesiącach stosowania Radiating Tropical Elixir od Toni&Guy twoje pasemka staną się gładkie, błyszczące i miękkie. Olejek niweluje puszenie się włosów, regeneruje uszkodzone końcówki, chroni przed szkodliwymi czynnikami pochodzącymi ze środowiska zewnętrznego i zabezpiecza przed działaniem gorącej temperatury wytwarzanej przez urządzenia fryzjerskie. Kosmetyk pomaga także rozczesać i wymodelować włosy.

Jak stosować olejek Radiating Tropical Elixir marki Toni&Guy? Do wypielęgnowania włosów wystarczy niewielka ilość produktu. Nanosi się go na mokre włosy, od połowy ich długości i dokładnie wciera, większą uwagę poświęcając końcówkom. Możesz użyć suszarki lub pozwolić wyschnąć pasemkom samodzielnie. Zaraz po aplikacji wyszczotkuj włosy po to, aby dokładnie rozprowadzić olejek. Nie stosuj kosmetyku bezpośrednio na skórę głowy, ponieważ mógłby spowodować wzmożoną pracę gruczołów łojowych, a nawet wywołać podrażnienia.

Olejek Radiating Tropical Elixir od Toni&Guy jest bardzo wydajny. W jednym opakowaniu mieści się 50 ml kosmetyku. Taka ilość wystarczy na ponad półroczną kurację. Twoje włosy na pewno będą ci wdzięczne za taką troskę!