Witaminowy zastrzyk dla przesuszonych włosów wołających o pomoc to najnowsza propozycja od marki Balmain. W skład zestawu z linii Hair Revitalizing wchodzą szampon, odżywka i maska do włosów. Czym może zaskoczyć nas ten komplet?

kosmetyki-balmain.jpgWpływ na nasze włosy ma wiele czynników. Jedne działają pozytywnie, ale bardzo wiele z nich niszczy wrażliwą strukturę włosów. Na przykład ciepłe promienie słońca, które z pozoru są przyjemne, w praktyce szkodzą włosom. O pielęgnację włosów trzeba zadbać stosując odpowiednie produkty pielęgnacyjne, które ochronią nie tylko przed promieniowaniem UV.

Seria kosmetyków Hair Revitalizing Line od marki Balmain to świetna propozycja dla posiadaczek suchych i zniszczonych włosów. Zestaw trzech odżywczych kosmetyków gwarantuje błyskawiczną regenerację włosów i nawilżenie od nasady po końcówki.

Balmain Hair Revitalizing Line – szampon

Szampon z serii Hair Revitalizing to pierwszy krok do regeneracji suchych włosów. Propozycja od Balmain zakłada oczyszczanie połączone z działaniem rewitalizującym. Największą zaletą tego szamponu jest brak parabenów w składzie i bardzo duże stężenie witamin. Za odżywienie, nawilżenie i poprawę wyglądu odpowiada witamina E. O zdrowie skóry głowy dba witamina F. Natomiast witamina P wpływa na wzmocnienie i odżywienie pasm. To jedyny szampon, która pozostawia włosy wygładzone i miękkie.

Balmain Hair Revitalizing Line – odżywka

Produkty do pielęgnacji włosów najlepsze działanie mają zawsze po połączeniu. Idealnym uzupełnieniem działania szamponu jest odżywka do włosów Balmain z serii Hair Revitalizing Line. Została wzbogacona o kompleks najlepszych składników odżywczych i jeszcze większe stężenie witamin E, K oraz P. To produkt, który wzmacnia uszkodzone włosy od nasady, dodaje im miękkości i elastyczności. Dzięki tej odżywce włosy znowu będą zachwycać zdrowym blaskiem.

Balmain Hair Revitalizing Line – maska

Na deser po szamponie i odżywce z serii Hair Revitalizing marka serwuje nam maskę do włosów. Skoncentrowana formuła tego kosmetyku ostatecznie poprawia kondycję włosów. Skład bogaty w silnie skoncentrowane substancje odżywcze zapewnia włosom dogłębne nawilżenie i sprężystość. To, że maska Balmain Hair Revitalizing pozostaje na włosach nieco dłużej niż odżywka, daje substancjom aktywnym czas na wniknięcie w głąb włosa i skuteczne działanie od wewnątrz.